Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

День працівників освіти 2017

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

З Днем працівника освіти!

Сковородинські навчання “Пізнай себе”

2022 року в Україні відзначатимуть 300-річний ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савича Сковороди.

1

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2017 року у студенти ККМГ ТНУ ім. В.І.Вернадського

У Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського 1 вересня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти в студенти.

24 серпня – День Незалежності України

Порядок поселення студентів у гуртожиток у 2017-2018 н. р.

28 червня — День Конституції України

2