Тиждень права, історії та економіки

Школа лідера

В суботу 2 грудня для студентів коледжу і волонтерів  YMCA Kyiv  було проведено чергове заняття у школі лідерів.
 Учасники тренінгу дізналися про види сприйняття інформації, пограли в гру для розкриття своїх емоцій під час комунікації та дізналися багато з того, що необхідно для ефективного та приємного спілкування!

Вітаємо студентів, яким призначена академічна стипендія Президента України та іменна стипендія Верховної Ради України

Привітання директора коледжу з Міжнародним Днем студента

17 листопада — Міжнародний день Студента

З нагоди Міжнародного дня студента 17 листопада 2017 року відбулася святкова зустріч директора коледжу Романової М.І. з активом Коледжу.

Конкурс «Студент року 2017»

День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкують і веселяться представники одного соціального класу, окрема категорія людства – «студенти».

Студенти Коледжу відвідали дитячий будинок

Тиждень циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій

Інтелектуально-розважальний конкурс

10 листопада 2017 року в Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в рамках тижня циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій відбувся інтелектуально-розважальний конкурс. До участі  були залучені студенти ІІІ курсу відділення екології, комп’ютерних систем та автоматизації .

Тренінг - "Лідерство та волонтерство"

4 листопада 2017 року за участі студентів – волонтерів коледжу пройшов перший тренінг серії - "Лідерство та волонтерство"  курсу "Лідер 101", що організувала   YMCA Kyiv.