Студенти Коледжу відвідали дитячий будинок

8 квітня 2017 року студенти Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В.І. Вернадського та волонтери YМСА Києва відвідали школу-інтернат у с.Удайці Чернігівської області з розважально-розвиваючою програмою, де грали в різноманітні ігри з вихованцями та висловлювали свої думки через творчість. Студенти разом з дітьми зробили сонечко з паперових долоньок та запускали паперові літачки.

Пам’ятайте: кожен може творити добро!

ВІТАЄМО!!!

29.03.2017р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м.Києва.

В олімпіаді взяли участь 48 студентів із 26 ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації м. Києва.

Костюк Євгеній Геннадійович, студент групи КМ-11 (викладач Демехіна І.П.) виборов ІІІ місце. Вітаємо! І бажаємо подальших успіхів у навчанні і подоланні нових вершин!

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо з перемогою команду СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ у товариській зустрічі з ВОЛЕЙБОЛУ серед збірних команд студентів і викладачів коледжу та університету.

Склад команди студентів коледжу:

1.    Бузіян  Олександр (Т-41)

День відкритих дверей (25.03.2017)

25 березня 2017 року Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського вкотре відчинив  двері для своїх  абітурієнтів,  які бажали більше дізнатися про  навчальний заклад.

Відкрила захід директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка у своєму виступі розповіла про переваги навчання в коледжі, відзначивши його профільність, наявність умов для всебічного розвитку студента, а також високі показники працевлаштування випускників.

Святкування Новруз Байрам 2017

Студенти і гості Таврійського національного університету відзначили свято весни та процвітання - Новруз. У святкуванні взяли участь і студенти Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

До 3-й річниці Національної гвардії України

23 березня 2017 року,  напередодні Дня Національної гвардії України, в групі Км-21 був проведений урок мужності військовослужбовцями національної гвардії України. Гості розповіли студентам -  майбутнім захисникам України, які важливі завдання виконує сьогодні Національна гвардія. Ознайомили студентів з сучасним озброєнням та екіпіровкою  гвардійців, елементами тактичної медицини.

Miss & Mister 2017

День відкритих дверей (04.03.2017)

4 березня 2017 року Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відчинив свої двері для абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту.