Ви є тут

ВІТАЄМО !!!

5 та 6 лютого 2019 року на базі коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводився турнір із шахів серед юнаків та дівчат у рамках спартакіади «Під золотими куполами Печерська» (серед студентів коледжів і технікумів). Вітаємо дівчат коледжу Бакунову Карину, Бакунову Марину і Дітковську Ірину (група МТ-21), які посіли І місце узмаганнях з шахів.

Студенти коледжу відвідали Музей Шістидесятництва

Випуск 2019

Випускники коледжу успішно захистили Дипломні проекти та склали Державний комплексний кваліфікаційний екзамен

Січень – традиційно місяць, коли майбутні випускники Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського захищають перед поважними членами ДЕК свої перші вагомі творчі досягнення.

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Щоб вшанувати тих, хто рятував євреїв від Голокосту, в Ізраїлі ввели спеціальне звання "Праведник народів світу". Нині його присвоїли понад  2 619  українцям.

80-річчя з дня смерті Осипа Мандельштама. Зустріч у Києві

27 грудня 2018 року біля меморіальної дошки Осипу та Надії Мандельштам, що на вул. Заньковецькій 3/1, відбулася зустріч, присвячена 80-річчю з дня смерті поета, прозаїка та перекладача Осипа Мандельштама.

Новий рік

Андріївські вечорниці