Ви є тут

Новини

Конкурс до Дня Художника

     Щорічно в другу неділю жовтня в нашій країні відзначається День Художника. Наш коледж не оминула хвиля творчості — інстаграм-конкурс серед наших художників і художниць! Інстаграм-спільнота коледжу цих вихідних обирала з 12 робіт - найкращу. В умовах конкурсу не було чітких рамок і вимог - можна було надіслати роботу у вільній техніці і на вільну тему, обмежуючись тільки рамками цензури соцмереж.

В конкурсі взяли участь:

Зустріч з ГО YMCA Kyiv!

     Нарешті, це сталося! В неділю, 10 жовтня, новообрана Студентська рада Київського фахового коледжу міського господарства познайомилась з волонтерами ГО YMCA Kyiv! Ми вирішили провести вихідний з користю і зустрілись, щоб нові активні члени студентського самоврядування дізнались більше про молодіжну організацію, з якою наш коледж співпрацює вже багато років. 

1 вересня для студентів заочної форми навчання

Зустріч з кандидатом на посаду ректора ТНУ

      6 жовтня 2021 року, відбулася зустріч викладачів, співробітників та студентів коледжу  з кандидатом на посаду ректора Таврійського національного університету імені В. І .Вернадського,  в.о. ректора Бортняком В.А.  

З днем працівників освіти!

Всеукраїнський день бібліотек

Кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка: співпраця із Київським фаховим коледжем міського господарства продовжується

     Тривалий час кафедра автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка співпрацює із Київським фаховим коледжем міського господарства, котрий очолює досвідчений педагог-директор Маргарита Романова. Випускники цього коледжу ось уже протягом кількох років стають успішними студентами освітньої програми підготовки бакалаврів зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, а потім продовжують навчання на магістерських програмах.

Відкритий захист практики ЕЛ-41

   

Тиждень циклової комісії Електротехнічного обладнання будівель і споруд

     

Екскурсія до Музею грошей

    

     16.09.2021р. студенти групи Мт-41 з викладачем коледжу Кучмою О.В. відвідали музей гривні під відкритим небом.

Сторінки