Пізнаємо Україну разом!

Закарпаття приваблює туристів унікальною природою, самобутньою культурою багатонаціонального населення, зеленим (сільським) туризмом, а також історико-архітектурними пам'ятниками. До речі, такої кількості і різноманітності дерев'яних храмів, як у Закарпатті, немає в жодній області України. Саме тому студенти групи КМ-21 разом з керівником Кучмою О.В. вирішили не проводити вихідні вдома перед телевізором чи екраном комп’ютера, а 20 та 21 травня відвідали два міста: Мукачево та Ужгород.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Вистава "НЕ ПОКИДАЙ МЕНЕ"

Немає такої родини, якой б не торкнулася ІІ Світова війна. Наші батьки, діди і прадіди зробили все для того, щоб сьогодні ми змогли жити під мирним небом. І наш святий обов'язок - берегти цю пам'ять і бути вірними їй...

11 травня 2017 року для ветеранів, студентів, викладачів та гостей театр-студія «#Зв'язані однією ціллю» Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського показали виставу «Не покидай мене», яка присвячена захисникам Вітчизни, що назавжди залишилися молодими, віддавши своє життя за нашу свободу, мир та спокій.

Ніхто з присутніх в залі не залишився байдужим. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної країни.

Привітання директора коледжу з нагоди Дня Пам’яті та Примирення та Дня Перемоги

Майстер-клас із виготовлення пам’ятного знаку «Мак пам’яті»

Символ відзначення Дня пам'яті та примирення – червоний мак. Це міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

ВІТАЄМО!!!