Вистава «Звірині історії»

Творча середа у коледжі: театральна студія "Джой" представила виставу «Звірині історії» за п'єсою Дона Нігро. Історії з життя тварин про життєві потреби, нав'язливості, сумніви, відчай та нестримні мрії.

У виставі грали: Олександра Антіпанова - МетДл-11, Софія Сілевич МетДл-11, Оксана Харсіка - Мт-21, Владислав Боровіченко - МетДл-11, Максим Пшінка - ЕкА-11, Михайло Гіль - Мт-11. Режисерка - Олена Жигалкіна.

Юні актори були абсолютно захоплені підтримкою глядачів і відчували любов і підтримку з боку кожного, хто був присутній. Ми хочемо, щоб цю підтримку відчули також воїни наших Збройних сил України, тому вирішили зробити показ вистави благодійним та зібрати кошти на потреби бригади, в якій служить випускник коледжу.

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/2mS5rCQzV1

Номер картки банки 5375 4112 1586 3635

Саме такі моменти нагадують нам про силу та важливість єдності в складні часи. Ми вдячні глядачам та всім, хто підтримував нас у підготовці до виступу та сподіваємось, що вистава стане хоч і невеликим, але значущим внеском у загальну справу підтримки Збройних сил України. Тому, якщо ви ще не зробили цього, зверніть увагу на виставу «Звірині історії» студії "Джой" та приєднайтеся до нас наступного разу!