Ви є тут

Експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електротранспорту

Повноцінне життя сучасного великого міста неможливе без розвинутого громадського транспорту. Саме тому упродовж 65 років коледж готує фахівців для міського електротранспорту.

Випускники спеціальності «Експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електротранспорту» працюють електромеханіками з ремонту, технічного обслуговування, енергопостачання та організації руху міського електротранспорту; майстрами дільниць, технологами, конструкторами, фахівцями з контактних мереж, черговими тягових підстанцій, в службах руху та відділах безпеки руху на посадах диспетчерів тощо.

В коледжі студенти вивчають технічне обслуговування і ремонт рухомого складу міського електротранспорту, електричну тягу, механічне та електричне обладнання рухомого складу, конструкційні матеріали, організацію руху і перевезень, системи автоматичного управління рухом, тягові підстанції, технічне обслуговування систем енергопостачання, контактні та кабельні мережі та ін.

Лабораторії та кабінети спеціальності оснащені необхідним обладнанням, яке дозволяє наочно в повному обсязі вивчати техніку.

Дипломні проекти зі спеціальності розробляються на реальній основі в умовах підприємств міського електричного транспорту.

Практичні вміння та навички набувають студенти під час проходження навчальних та виробничих практик на підприємствах міського електротранспорту , а саме : трамвайно-тролейбусних депо та управліннях, службах енергозабезпечення та колійних господарствах КП «Київпастранс», та інших обласних центрів.

Без перебільшення можна сказати, що практично на кожному електротранспортному підприємстві України працюють наші випускники. Вони обіймають відповідальні посади від майстрів до керівників найвищих рівнів і своєю нелегкою працею забезпечують безаварійне функціонування міського громадського електричного транспорту, який, наприклад, тільки в Україні, щорічно перевозить майже три мільярди пасажирів.