Ви є тут

Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технології виробництва

У сучасних умовах найбільш конкурентоспроможним є фахівець, який має технічну освіту.

Спеціалістів з монтажу і налагодження систем контролю та автоматики розпочали готувати в коледжі ще з 1964 року.

Значний внесок у становлення і розвиток спеціальності зробив ветеран коледжу,досвідчений і шанований викладач - Шаман Остап Мартинович, який 45 років пропрацював у нашому навчальному закладі.

Випускники даної спеціальності працюють електромеханіками та майстрами на підприємствах з монтажу, налагодження та обслуговування контрольно-вимірювальних приладів і систем автоматизації багатогалузевого міського господарства.

Під час навчання в коледжі майбутні молодші спеціалісти отримують знання з будови, експлуатації та монтажу новітніх систем автоматики, що базуються на мікропроцесорному управлінні, вивчають вищу математику, основи метрології і засоби технічного контролю, теорію автоматичного регулювання та автоматичні регулятори, автоматизацію технологічних процесів, монтаж та налагодження технічних засобів автоматизованих систем, експлуатацію та ремонт технічних засобів автоматизованих систем, комп’ютерну техніку і програмування, тощо.Під час навчання студенти отримують навички розрахунку параметрів регуляторів, стійкості систем регулювання та виконання монтажно-налагоджувальних робіт.

Під час виконання дипломного проектування використовуються реальні об’єкти проектування. Більша частина розробок впроваджується на виробництвах.

Виробничу практику майбутні фахівці проходять на підприємствах ПАТ «АК «Київводоканал», у Фізико-технологічному інституті металів і сплавів НАН України.

За період існування даної спеціальності випущено близько 1240 спеціалістів, з них 87 одержали дипломи з відзнакою. Гордістю коледжу є десятки випускників , які обіймають відповідальні посади в управліннях, на підприємствах ПАТ «АК «Київводоканал», КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен»