Ви є тут

Експлуатація апаратури контролю навколишнього природного середовища

Метою підготовки фахівців - майбутніх екологів є формування у студентів розуміння того, що природа – невід’ємна частина життя, яке потребує захисту людини.

У 2001 році коледж розпочав підготовку студентів за спеціальністю «Експлуатація апаратури контролю навколишнього природного середовища». Перший випуск техніків – операторів електронного устаткування відбувся у червні 2004 року. За 10 років коледж підготував понад 420 фахівців, 39 з них одержали дипломи з відзнакою.

Підготовка грамотного, професійно компетентного спеціаліста-еколога – це опанування студентами значного обсягу знань з дисциплін, які дозволяють зрозуміти і полюбити екологію – глобальну науку про виживання людства. Вона, своєю чергою, вимагає знань хімії, біології, основ екологічного моніторингу, радіологічного контролю та захисту, економіки природокористування, природоохоронних споруд та їх автоматизації, сталого розвитку суспільства та інших фундаментальних і прикладних дисциплін.

Місцями виробничих практик та працевлаштування випускників є організації і підрозділи Міністерства екології, Міністерства надзвичайних ситуацій, науково-дослідні інститути екологічного профілю, підприємства всіх форм власності, перш за все – ПАТ «АК «Київводоканал», ВАТ «Украналітприлад», автотранспортні та дорожньо-будівельні підрозділи автомобільної інспекції, екологічні інспекції місцевих органів влади.

Екологічна ситуація в нашій країні погіршується щороку. Шкідливі викиди в атмосферу, гідросферу та літосферу зростають все більше та більше. Запровадження безвідходного виробництва, покращення систем очищення – стає нагальною проблемою сьогодення.

Якщо Вам не байдужа ця тема, то вашу увагу має привернути саме ця спеціальність.

За час навчання ви маєте змогу отримати не лише теоретичні а й практичні знання. Всі вимірюючи прилади та системи контролю стануть для вас давніми знайомими. Свої знання та навички ви зможете перевірити на практиці на найбільших підприємствах міста та країни таких як , АК «Київводоканал», «Київгаз», «Київобленрго», Киівський метрополітен, «Київпвстранс» та ін.

Особливістю даного навчального закладу, на мою думку, є те, що теоретичні знання, які ми отримали на лекціях не мають розбіжностей з дійсністю на практиці. В цьому я переконалась на власному досвіді бо вже кілька років працюю за спеціальністю.

Педагогічний колектив коледжу з відданістю відноситься до своєї роботи. Вони – майстри своєї справи, від викладача історії до викладача автоматичних систем регулювання, всі з повагою до студентів, великим натхненням та старанністю доносять знання майбутнім спеціалістам.

Звичайно навчання – це не розвага, потрібно вивчити чимало фундаментальних, загальних, спеціальних дисциплін, навчитися не тільки розробляти графічні проекти, а й правильно їх читати,проводити розрахунки та оптимізацію процесів з застосуванням нових технологій та комп'ютерної техніки.

Дипломний проект – це не просто розроблені вами системи та підрахунки. Це насправді існуючий об'єкт автоматизації, що функціонує в повній мірі. В цьому ви зможете переконатися під час роботи за спеціальністю по закінченню коледжу. До речі, робочими місцями випускники забезпечуються.

То ж, ласкаво просимо Вас у світ вимірювань та контролю!

З повагою

Випускниця коледжу 2007 року - Швидка Катерина