Педагогічні читання

15 березня 2024 року пройшли педагогічні читання на тему: «Сучасні інструменти педагога – дієвий спосіб мотивації здобувачів освіти до навчання». Викладачі поділились своїм досвідом зацікавлення здобувача освіти до здобуття знань, зокрема Сафіна Ольга Василівна зосередила увагу на методі досліджень і продемонструвала відеоролик лабораторної роботи «Дослідження якості питної води». Волгіна Наталія Ярославівна розповіла про використання симуляційних технологій під час практичного навчання з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки», а Миронюк Юлія Вячеславівна продемонструвала читацький щоденник як інструмент роботи студентів над аналізом художніх творів. Про сучасні цифрові сервіси презентації викладача в освітньому процесі доповіла Данькевич Юлія Володимирівна.  Сарнавська Людмила Вікторівна запропонувала п’ять лайфхаків для мотивації студента.

Традиція щороку проводити в коледжі педагогічні читання дозволяє просувати інноваційні ідеї та сприяє розвитку професіоналізму педагогів.