Вы здесь

Викладачі

 

Андрющенко Людмила Андріївна

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Інженерна та комп’ютерна графіка

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Гідрогазодинаміка

Основи технічної механіки

Термодинаміка і теплотехніка

Основи конструювання

Теоретична і прикладна механіка

Технічна механіка та деталі вузлів засобів автоматизації

Бойко Оксана Василівна

Біологія

Економіка (економічна теорія)

Хімія

 

Галка Людмила Федорівна

Діловодство

Документознавство

Професійна етика

Світова література

 

Глушко Людмила Михайлівна

Практикум комп'ютерного діловодства

Обчислювальна техніка та програмування

Інформаційні системи і мережі

Інформатика

Горащенко Ірина Іванівна

Основи  автоматизації

Автоматичні пристрої інженерного обладнання будівель і споруд

Технологія (вступ до спеціальності)

Охорона праці в галузі

Основи автоматизації

Основи охорони праці

 

Гринчук Ольга Володимирівна

Охорона праці в галузі

Електротехнічні матеріали

Технологія (вступ до спеціальності)

Основи охорони праці

Конструкційні і електротехнічні  матеріали

Дехтярчук Вікторія Вікторівна

Українська мова

Українська література

Українська мова за професійним спрямуванням

Лінгвістичні основи документознавства

Дзержинська Тамара Миколаївна

Адміністративне та трудове право

Господарське право

Основи правознавства

 

Залізняк Тамара Степанівна

Українська мова за професійним спрямуванням

Архівознавство

Стилістика ділового мовлення та редагування службової документації

КапранСвітлана Богданівна

Українська мова

Українська література

 

Карнаух  Людмила Петрівна

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Кондратьєв Анатолій Ілліч

Експлуатація та ремонт технічних засобів автоматизованих систем

Комп'ютерна електроніка

Операційні системи

Теорія електричних та магнітних кіл

Корнієнко Надія Петрівна

Монтаж, експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання і автоматичних пристроїв будівель і споруд

Електробезпека

Транспортні пристрої будівель і споруд

Основи автоматики і мікропроцесорної техніки

Кулеш Христина Германівна

Іноземна мова

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Кучма Олена Володимирівна

Основи підприємництва

Технологія (вступ до спеціальності)

Основи підприємницької та управлінської діяльності

Економіка, планування та організація діяльності підприємства

Основи менеджменту та маркетингу

Людина і світ

Ленченко Олена Анатоліївна

Системи управління базами даних

Основи програмування та програмне забезпечення

Організаційна техніка

Обчислювальна техніка та програмування

Обчислювальні та мікропроцесорні засоби в електронних апаратах

Медична інформатика

Комп’ютерна техніка та програмування

Інформатика і комп’ютерна техніка

Інформатика

Любченко Лариса Василівна

Всесвітня історія

Історія України

Соціологія

Маркова Аліна Миколаївна

Математика

Вища математика

 

Наздратенко Марія Леонтіївна

Українська мова

Українська література

 

Омелянчик Людмила Володимирівна

Механічне обладнання рухомого складу

Організація руху і перевезень

Рухомий склад і споруди МЕТ

Системи автоматичного управління рухом

Технологія (вступ до спеціальності)

Островський Валентин Едуардович

Фізична культура

Плешивцева Інна Андріївна

Фізика

Астрономія

 

Ракама Люмила Валеріївна

Іноземна мова

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Світова література

Самотуга Ольга Анатоліївна

 

Сафіна Ольга Василівна

Монтаж та налагодження технічних засобів автоматизованих систем

Монтаж, обслуговування приладів контролю навколишнього природного середовища

Технологія і автоматизація водопостачання та водовідведення

Природоохоронні споруди та їх автоматизація

Силенок  Ганна Анаоліївна

Основи програмування та програмне забезпечення

Обчислювальні та мікропроцесорні засоби в електронних апаратах

Практикум комп'ютерного діловодства

Комп'ютерна графіка

Комп’ютерна техніка та програмування

Солодка Олена Василівна  

Тараненко Оксана Сергіївна

Математика

Вища математика

Тимкіна Лариса Леонідівна

Математика

Тимошенко Віра Федорівна

Комерційна діяльність на транспорті

Менеджмент на транспорті

Титенко Михайло Васильович

Фізика

Траневська Людмила Олексіївна

Українська мова

Українська література

Шутенко Володимир Юрійович

Майстер з виробничого навчання

Александров Олександр Миколайович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

   

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Мокранська Ольга Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст