Ви є тут

Викладачі

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Алексахіна Олена Григорівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Андрющенко Людмила Андріївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бондарчук Інна Михайлівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Василюк Віктор Степанович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Волгіна Наталія Ярославівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Галка Людмила Федорівна

Голова циклової комісії документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Глушко Людмила Михайлівна

Голова циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Горащенко Ірина Іванівна

Голова циклової комісії автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії

Дехтярчук Вікторія Вікторівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Дзержинська Тамара Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

 

Зайчук Єлизавета Ігорівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Зозуля Тетяна Іванівна 

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Казмірчук Ольга Іванівна

Циклова коміся комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Капран Світлана Богданівна   (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Карнаух  Людмила Петрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист


Кащенко Михайло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст другої категорії

 

Козубенко Людмила Валеріївна

Викладач циклової комісії документознавчих дисциплін
 
Спеціаліст першої категорії

Корнієнко Надія Петрівна

Голова циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії

Кучма Олена Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Лендєл Тарас Іванович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії

Ленченко Олена Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Лісовська Лілія Вікторівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Лукашенко Катерина Вікторівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Любченко Лариса Василівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Маркова Аліна Миколаївна (методист коледжу)

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Миронюк Юлія Вячеславівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Обручнікова Наталія Дмитрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Олійник Ірина Миколаївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Омельченко Ігор Володимирович

Викладач циклової комісії економіко- управлінських та соціальних дисциплін
 
Спеціаліст

Омелянчик Людмила Володимирівна (методист коледжу)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Островський Валентин Едуардович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Півняк Сергій Степанович

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст

Плешивцева Інна Андріївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Пустовойт Людмила Анатоліївна (заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Романова Маргарита Іванівна (директор коледжу)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Сагайдак Ірина Степанівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

Самотуга Ольга Анатоліївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Сарнавська Людмила Вікторівна

Голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Сафіна Ольга Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Сидоренко Тетяна Миколаївна

Викладач циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій
 
Спеціаліст

Силенок  Ганна Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії

Тараненко Оксана Сергіївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій
 
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Тарнавський Артур Миколайович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Тимкіна Лариса Леонідівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії

Устюгова Жанна Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Федотов Анатолій Володимирович (заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Чуприна Роман Геннадійович

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст

 

Нормативні документи коледжу