День абітурієнта 21.03.2024

День абітурієнта, що відбувся в коледжі 21.03.2024 виявився захоплюючим і пізнавальним для всіх учасників. Після вітального слова директора коледжу Маргарити Іванівни Романової, абітурієнти мали змогу ознайомитися зі спеціальностями 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка і 183 Технології захисту навколишнього середовища.

Учні з зацікавленістю долучилися до презентацій голови циклової комісії автоматизації технологічних процесів та моніторингу навколишнього середовища Ольги Василівни Сафіної, де вони отримали детальну інформацію про навчальні плани, можливості кар'єрного росту та перспективи на майбутнє на обраних спеціальностях.

Особливим аспектом дня була інтерактивна вікторина "Як стати фахівцем", де абітурієнти мали змогу випробувати свої знання в різних галузях, пов'язаних з обраними спеціальностями. Гра відбувалася в дружній та зворушливій атмосфері, де кожен учасник отримав можливість продемонструвати свої здібності.

Завершальною частиною заходу були індивідуальні консультації для кожного абітурієнта з питань вступу, програми навчання та можливостей підтримки під час студентського життя. Атмосфера в коледжі була наповнена ентузіазмом та допомогою, спрямованою на те, щоб кожен міг зробити обдуманий вибір щодо свого майбутнього навчання та кар'єри!