День абітурієнта 14.03.2024

І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва на дні абітурієнта.

Наші викладачі та студенти з радістю ознайомили майбутніх абітурієнтів з відповідними спеціальностями. А також розповіли про умови вступу, перспективи та можливості, які відкриваються перед випускниками нашого коледжу. На цих спеціальностях на абітурієнтів чекають вивчення життєво-важливих технологій по засобам очищення води, повітря, землі, автоматизації технологічних процесів виробничих мереж, а також цікаві, різноманітні можливості для навчання та саморозвитку.