Практичне дослідження якості питної води у ВСП КФКМГ ТНУ імені В. І. Вернадського в рамках українського формату stem програм - «Інженерний тиждень»

Студенти коледжу спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 174 «Автоматизація ,комп'ютерно- інтегровані технології та робототехніка» під керівництвом викладачів коледжу Сафіної Ольги Василівни та Бондарчук Інни Михайлівни взяли участь в Інженерному тижні, що проходив з 05 по 09 лютого 2024 року в рамках українського формату STEM програм . Під час проведення тижня студенти досліджували якість і безпеку питної води.

Адже як писав В. І. Вернадський «Вода стоїть окремо в історії нашої планети. Немає природного тіла, яке могло б порівнятися з нею за впливом на хід основних, самих грандіозних процесів. Немає земної речовини – мінералу, гірської породи живого тіла, яке б її не включало!».

Програма проведення інженерного тижня
Звіт проходження інженерного тижня