22 лютого 2024 року викладачі циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін Романова М.І. та Устюгова Ж.В. провели круглий стіл «Проблеми та перспективи відновлення вітчизняної економіки під час військових дій».

Було розглянуто підсумки двох років опору України збройній агресії, зазначені основні здобутки нашої економіки за цей час та, що не вдалося зробити, окреслені виклики, що вимагають уваги та зусиль всього нашого суспільства протягом 2024 року. Під час круглого столу були обговорені таки основні питання , як:

• Забезпечення монетарної та макроекономічної стабільності в Україні в умовах військової агресії
  • Залучення коштів іноземних фондів та кредиторів на фінансування потреб опору збройній агресії
  • Складання місцевих бюджетів (на прикладі бюджету м. Києва) в умовах воєнного стану
  • Структурні зрушення у народному господарстві України з початком повномасштабного вторгнення
  • Мобілізація та міграція як головні чинники впливу на кадрову політику та стабільність діяльності підприємств
  • Відновлення виробничого потенціалу вітчизняних підприємств: напрямки та джерела фінансування
  • Зміни у галузевій структурі експорту-імпорту України у 22-23рр.

З доповіддю про особливості бюджетоутворення в м. Києві та перебіг бюджетного процесу на рівні столиці у цей складний період виступів Курінний Володимир Петрович, начальник відділу моніторингу виконання бюджету Бюджетного управління Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У обговоренні зазначених проблемних питань, пошуку шляхів їх вирішення прийняли активну участь представники КМДА, студенти та викладачі коледжу.