Конкурс читців поезії Лесі Українки

24 лютого у Музеї Лесі Українки ( вул. М.Саксаганського,97) відбувся Міський конкурс читців поезії Лесі Українки, присвячений 149-тій річниці від дня народження видатної письменниці. У конкурсі взяли участь 25 учасників, які представляли технікуми та коледжі міста Києва.

Оцінювало конкурсантів поважне журі у складі: П. Мовчана — Голови всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка; Н. Терехової — директора Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького; О. Огороднійчук — акторки Київського українського малого драматичного театру; Л. Ковалевської — голови Міського методичного об’єднання викладачів української мови і літератури технікумів і коледжів міста Києва.

Усі учасники були нагороджені дипломами та подарунками, а викладачі отримали подяки від дирекції Музею видатних діячів української культури за допомогу у підготовці студентів до конкурсу.

Наступний конкурс читців серед технікумів і коледжів міста Києва відбудеться у Музеї Михайла Старицького 15 травня о 13.00. Темою майбутнього конкурсу обрано творчість поетів Розстріляного Відродження.