Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2019 року у студенти ККМГ ТНУ ім. В.І.Вернадського

1 вересня — Свято початку нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим цей день є для студентів-першокурсників. Вони перегорнули важливу сторінку в літописі своєї біографії і з хвилюванням чекають освоєння нових, ще незвіданих горизонтів  наук.

Урочистості з нагоди Дня знань і посвяти першокурсників у студенти цього року відбулися1 вересня 2019 року в колонній залі Київської міської ради.

Щирі привітання, перші побажання та настанови наші нові студенти отримали від директора коледжу  Романової Маргарити Іванівни. У  своїй промові вона зазначила, що в усі часи освічена людина користувалася повагою, що навчання – це прихований скарб.

У цей день юнаки і дівчата відкривають перший шлях до успіху, вони зустрічають нових людей та нові можливості. Це той час і місце, коли збирається молодь з різних куточків України:  Києва і Карпат, Полтави і Донбасу, Чернігова і Криму. А об’єднує їх усіх величезне бажання вчитися, перемагати, любити, творити і бути щасливими людьми.

Традиційно в цей день коледжами вшановують пам'ять про Великого Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Цього року квіти поклали студенти-відмінники коледжу  Бакунова Карина та Бібік Андрій.

Від імені батьків першокурсників привітала Роженок Віта Вікторівна.

Атрибутом студентського життя є студентський квиток. Вручили студентські квитки нашим першокурсникам випускники коледжу: заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи  Федотов Анатолій Володимирович, завідувач денним відділенням Авершина Людмила Григорівна, викладач  Сафіна Ольга Василівна,  завідувач навчальною практикою  Гринчук Ольга Володимирівна, а також: завідувач денним відділенням  Капран Світлана Богданівна, голова студентської профспілкової організації, викладач коледжу  Ленченко Олена Анатоліївна.

Студенти-першокурсники — Вербенко Анастасія і Зіневич Денис —  проголосили присягу студентів коледжу.

З вітальним словом до першокурсників звернувся директор Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Таврійського Національного університету імені В. І. Вернадського, доктор технічних наук, професор, академік Транспортної академії України, заслужений працівник освіти України  Кисельов Володимир Борисович.

Зі словами настанови до першокурсників звернулися випускник коледжу 2001 року, головний державний інспектор відділу нагляду за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Київській області  Постой Андрій Васильович та випускниця коледжу 2014 року, помічник Першого віце-президента Національної академії державного управління при Презедентові україни Кушнір Юлія Олександрівна.

Опорою, натхненням, прикладом і мотивацією для студентів є викладачі коледжу. Кожен із них сьогодні перегортає нову сторінку і починає писати із чистого листа історію успіхів студентів-першокурсників 2019 року. Викладачі коледжу креативно привітали першокурсників.

Протягом свята лунали музичні вітання у виконанні вокальної студії під керівництвом Шульги Світлани Сергіївни.

Група Ел-11 – керівник групи Корнієнко Надія Петрівна

Група Дл-11 – керівник групи Дехтярчук Вікторія Вікторівна