Міс коледж-2019

Краса врятує світ

16 травня 2019 року, саме у День Вишиванки, у Київському коледжі міського господарства відбулося чимало цікавих заходів. І один з них: конкурс «Міс коледж-2019». Дівчина — символ чистоти, майбутня берегиня родинного вогнища, здавна шанувалася українським народом.

В цей теплий травневий день наші чарівні учасниці конкурсу:
Дарина Бублик (група Мт-11),
Ольга Зубова (група Км-11),
Анна Гнетило (група ЕкМ-11),
Карина Бакунова (група Мт-21),
Євгенія Пінчук (група МЕТ-21)
продемонстрували суддям та глядачам конкурсу свої найкращі якості: гарні, талановиті, цінують народні традиції, люблять і уміють вишивати, готувати національні страви, грають на музичних інструментах, співають народних пісень, кружляють у запальних танцях. Ось справжні скарби нашого народу!

Судді об’єктивно оцінювали наших красунь, які відкрили свій глибокий внутрішній світ, продемонстрували багато цікавих вмінь, і вибір переможниці став непростим, адже кожна з наших чарівниць показала себе гідною перемоги. Короною и першим місцем “Міс коледж-2019» була нагороджена Єгенія Пінчук (група МЕТ-21). Але й кожна учасниця одержала свій заслужений титул:
Дарина Бублик (група МТ-11) – Міс Елегантність
Ольга Зубова (група КМ-11) – Міс Натхнення
Анна Гнетило (група ЕкМ-11) – Міс Креативність
Карина Бакунова (група МТ-21) – Міс Чарівність
Тому що всі наші дівчата, дійсно, є неповторними, талановитими красунями.

Такий конкурс, як «Міс коледжу» став традиційним святом у нашому навчальному закладі, тому що проведення таких заходів сприяє творчому піднесенню та натхненню нашої студентської молоді, і гарному настрою всіх присутніх на святі. Нехай буйними кольорами разом з весною розкриваються та розквітають наші талановиті студенти, а ми завжди будемо радо і щиро їх підтримувати!