Практичне заняття для студентів коледжу від представників базового підприємства ООО «КОНТАКТ»

21 березня 2019 року представники базового підприємства ООО «КОНТАКТ», яке є офіційним дистриб'ютором фінської компанії KONE Elevators LTD — один зі світових лідерів, що спеціалізуються на виробництві ліфтів, ескалаторів, траволаторів та пасажирських підйомників, провели практичне заняття на тему: «Ознайомлення з конструктивними елементами ліфтової установки» студентам групи Ел-31.

Директор — Дмитро Васильович Несват та менеджер по управлінню проектами — Ігор Корнієнко разом з викладачами дисциплін «Транспортні пристрої будівель і споруд» — Надією Петрівною Корнієнко та «Охорона праці у галузі» - Ольгою Володимирівною Гринчук, розповідали майбутнім спеціалістам електричних мереж про управління та обслуговування ліфтів, ескалаторів, траволаторів, про розподільчі устаткування житлових та цивільних споруд, трансформаторні підстанції та силові мережі. Також, під час заняття, студенти мали можливість на практиці випробувати себе в ролі техніків-електромеханіків.

Правильне навчання — це завжди теорія, підкріплена практикою! Саме такий принцип надає майбутнім спеціалістам потужну мотивацію досконало і з зацікавленістю вивчати свою професійну справу.