Студенти коледжу святкують Halloween

31 жовтня у переддень Дня всіх святих святкується одне з наймістичніших свят у світі – Halloween, або Відьомська ніч. Воно бере початок із вірувань стародавніх кельтів, які проживали на території сучасної Ірландії та Шотландії. Свято набуло неабиякої популярності серед сучасної молоді США та Великобританії і продовжує ширитися світом.

Під час святкування Halloween відбуваються традиційні костюмовані вечірки, де усі переодягаються у страхітливі образи містичних істот і монстрів, вирізають ліхтарі з гарбуза, який став символом свята, і тематично прикрашають оселі та будівлі, переглядають фільми-жахи тощо.

Наслідуючи традиції англомовних країн, 31 жовтня 2018 року студенти прикрасили коледж незвичайними декораціями, зробили тематичну фотозону, де кожен міг сфотографуватися, організували виставку гарбузів, зроблених креативними групами, та ярмарку-продаж солодощів-«жахів», яку підготувала студентська рада коледжу, і усе це відбувалося на фоні «моторошної» музики!

А також на честь свята відбувся перший КІНОВЕЧІР, де ,підтримуючи тематику Halloween, був показаний фільм-жахів.

Захід сприяв розвитку іншомовної компетенції та кроскультурної обізнаності студентів коледжу.