Ви є тут

Викладачі

 

Александров Олександр Миколайович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

  Андрющенко Людмила Андріївна
  Андрєєва Людмила Анатоліївна

Бондарчук Інна Михайлівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бортняк Катерина Василівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Кандидат юридичних наук, спеціаліст

Ведмідь Олексій Миколайович

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст

Галка Людмила Федорівна

Голова циклової комісії документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дехтірчук Віторія Вікторівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

  Дзержинська Тамара Миколаївна
  Глушко Людмила Михайлівна
  Горащенко Ірина Іванівна

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорі

Залізняк Тамара Степанівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Капран Світлана Богданівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Канд. пед. наук, спеціаліст вищої категорії

Карнаух  Людмила Петрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Козубенко Люмила Валеріївна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Корнієнко Надія Петрівна

Голова циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Кондратьєв Анатолій Ілліч

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії

  Кучма Олена Володимирівна
  Ленченко Олена Анатоліївна
  Любченко Лариса Василівна
  Маркова Аліна Миколаївна

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Мокранська Ольга Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст

Назаренко Ірина Леонідівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст другої категорії

Наздратенко Марія Леонтіївна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

  Островський Валентин Едуардович

Пустовойт Людмила Анатоліївна (заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст висшої категорії

Сарнавська Людмила Вікторівна

Голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст першої категорії

  Сафіна Ольга Василівна
  Силенок  Ганна Анаоліївна
  Солодка Олена Василівна
  Тараненко Оксана Сергіївна
  Тимкіна Лариса Леонідівна
  Тимошенко Віра Федорівна
  Титенко Михайло Васильович

Траневська Людмила Олексіївна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Уваренко Олег Володимирович

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Шутенко Володимир Юрійович

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Майстер з виробничого навчання

 

 

 

Нормативні документи коледжу