День фізичної культури і спорту

ВІТАЄМО!

09 вересня 2022 року  напередодні Дня фізичної культури і спорту України у Печерській  райдержадміністрації  відбувся  урочистий прийом спортсменів, тренерів, вчителів, викладачів та представників сфери фізичної культури і спорту району. Від імені голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової  за вагомий особистий внесок у розвиток спорту, високі спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України Подяками   були нагороджені майстри спорту, вчителі та викладачі  фізичної культури закладів освіти, кандидати наук з фізичного виховання, представники кафедр з фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти, тренери  та військовослужбовці. Серед нагороджених - викладач нашого коледжу Тарнавський Артур Миколайович.

Вітаємо Артура Миколайовича, бажаємо здоров’я і натхнення у пропаганді і розвитку фізкультури і спорту серед молоді!