Захист дипломних проектів групи Ел-41

Команда циклової комісії Електротехнічного обладнання будівель і споруд спільно з групою Ел-41 та Екзаменаційною-кваліфікаційною комісією провели відмінний захист дипломних проектів. Студенти продемонстрували достатньо високий рівень з обслуговування електротехнічного обладнання будівель і споруд.

У дипломних проектах студентами було запроваджено систему модернізації електричних мереж промислових підприємств; розподільчих устаткувань ТП, КТП, РП; сучасну систему вуличного освітлення житлових мікрорайонів з представленням діючого макету; заміна індукційних лічильників електричної енергії на електронні, а також обслуговування і монтаж сучасних ліфтових установок моделей КОNE, SHINDLER, ЛМ ЛІФТМЕХАНІКА, ЄВРОПА 2000  та інші технічні рішення, які виконані були за листами-замовлення від базових підприємств, що розкриває актуальність, доцільність і практичну спрямованість дипломних проектів.

Складна, творча і водночас неймовірно цікава робота над дипломними проектами, результати якої засвідчив захист.

Дякуємо  всім за плідну співпрацю!!! Впевнені, що саме такі студенти, молоді, креативні, з високим рівнем знань, покращать систему електрифікації нашої Держави !