Ви є тут

Соціальна акція «Різдво в коробці»

Соціальна акція «Різдво в коробці»

     Соціальна акція «Різдво в коробці» - спільний проєкт YMCA Kyiv та Благодійного фонду «Карітас-Житомир»*. Це щорічна всеукраїнська благодійна акція збирання подарунків для дітей з багатодітних сімей, з родин учасників АТО/ООС, дітей з інвалідністю.** Вже третій рік поспіль нам разом вдається здійснити мрії сотень дітей.

     Коледж не міг залишитись осторонь такої чарівної і серйозної події. Цього року у заході взяли участь студенти груп М-41, Дл-31, М-31, М-21, КМ-11, МТ-11, МЕТДл-11, ЕкМ-11.

     В результаті діти з сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, отримали від коледжанської спільноти 33 подарунки. Маємо надію, що у наступному році долучаться ще більше груп і студентів, і наш колледж збере ще більше подарунків, а значить – ще більше діток відчує на собі справжнє Різдвяне диво!

     Завдяки всім, хто долучився до акції «Різдво у коробці», у багатьох дітей виповнилися іх крихітні мрії – хтось хотів отримати в подарунок м'яч, хтось набір для творчості, машинку на радіокеруванні або солодощі. Дарувати радість – просто! Долучайтесь до проєктів ГО YMCA Київ та даруйте тепло і щастя тим, хто цього потребує. Разом ми сила!

*Фейсбук-сторінка Благодійного фонду «Карітас-Житомир» з фото-звітами вручення подарунків https://www.facebook.com/Caritas.zt/

**У статті використано матеріали з сайту http://christmas_in_box.tilda.ws