1 вересня для студентів заочної форми навчання

Традиційно 1 вересня в Україні відзначають День знань. Це незабутній і хвилюючий день для першокурсників, які повинні познайомитись з такими незвичними поняттями як "пари", "сесія", "заліковка"...

1 вересня 2021 року наша дружня коледжанська родина радо прийняла у свої обійми нових студентів заочної форми навчання.

Цього року до Відокремленого структурного підрозділу «Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського» приєдналися майже 200 нових студентів.

Директорка  Коледжу Маргарита Іванівна Романова вручила студентам-першокурсникам заочної форми навчання залікові книжки, а навчальний журнал старостам груп вручила завідувачка відділенням Людмила Григорівна Авершина.

Маргарита Іванівна побажала студентам успішного навчання і прагнення всіма силами здобувати знання.

Студенти привітали один одного з новим статусом – студент.

Бажаємо нашим студентам впевнено крокувати до своєї мети, наснаги та енергії, успіхів, натхнення та вагомих здобутків у навчанні задля розвитку та слави Української Держави.