Ви є тут

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2021 року у студенти ВСП "КФКМГ ТНУ ім. В.І.Вернадського"

     Свято 1 вересня займає особливе місце в серцях студентів і викладачів коледжу. В цей прекрасний осінній день ми приймали до нашої великої студентської родини нових друзів! 

     Вже другий рік наша країна і весь світ змагається за життя з пандемією. В Україні ця боротьба ускладнюється війною з Росією на сході. І тим не менш, ми опинились в цьому місці і в цей час, щоб відсвяткувати новий прекрасний етап – ми починаємо готувати майбутніх професіоналів, які працюватимуть заради кращого майбутнього для всіх українців.

     Урочиста посвята першокурсників в студенти коледжу була сповнена щирими посмішками ,приємними словами та квітами. Студентів привітав в.о. ректора Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Валерій Анатолійович Бортняк, директорка коледжу Маргарита Іванівна Романова, а студентські квитки і навчальні журнали вручили керівникам груп завідувачки відділеннями - Світлана Богданівна Капран та Людмила Григорівна Авершина, та заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи Анатолій Володимирович Федотов. Також на святі були присутні гості - представники підприємств-партнерів - директор служби енергетичного забезпечення та зв’язку Комунального підприємства «Київпастранс», випускник коледжу 1980 року Анатолій Михайлович Лопата, а також інженер технічного нагляду за будівництвом Комунального підприємства Київський метрополітен, випускник 1999 року Олексій Миколайович Ведмідь. 

 

     Яскравою та хвилюючою атмосферою відзначився момент складання студентами присяги . Щиро сподіваємось, що дружні і сильні голоси першокурсників продовжать звучати в стінах коледжу, і в цьому році нам вдасться провести більше часу разом, забувши про складнощі дистанційного навчання. Але ми готові до нових викликів і з оптимізмом дивимось в майбутнє!

     Бажаємо всім студентам успіхів в навчанні, реалізації творчого потенціалу та міцного здоров’я! Нехай студентські роки стануть яскравими і незабутніми!

 

Група: МТ-11

Керівник групи: Дзержинська Тамара Миколаївна


Група: МетДл-11

Керівник групи: Алєксахіна Олена Григорівна


Група: Ел-11

Керівник групи: Гринчук Ольга Володимирівна


Група: КМ-11

Керівник групи: Волгіна Наталія Ярославівна


Група: ЕКМ-11

Керівник групи: Сафіна Ольга Василівна