Науково-практична конференція: "Педагогічні інновації та технології дистанційного освітнього процесу"

10.06.2021 р. у ВСП "Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського" відбулась традиційна щорічна науково-практична конференція. Цьогоріч тема була продиктована карантинними умовами навчання - "Педагогічні інновації та технології дистанційного освітнього процесу (з практичного досвіду викладачів коледжу)".

Викладачі коледжу у своїх доповідях поділились набутим досвідом з використання новітніх цифрових технологій у процесі дистанційного навчання. У вступному слові директор коледжу Романова Маргарита Іванівна зупинила увагу на основних аспектах впровадження системи дистанційного навчання в коледжі. Маркова Аліна Миколаївна, завідувач навчально-методичним кабінетом, викладач математики, звісно ж поділилась досвідом використання цифрових технологій в процесі викладання математики. Викладач циклової комісії документознавчих дисциплін Миронюк Юлія Вячеславівна зосередила увагу на використанні онлайн-технологій на заняттях з української літератури. Про On-line семінарське заняття з використанням коучингових технологій та Google-інструментів поділилась Сарнавська Людмила Вікторівна, голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін. А Ленченко Олена Анатоліївна, викладач циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій, розповіла про використання інтерактивних дидактичних матеріалів під час вивчення комп’ютерних дисциплін. Темою виступу Сафіної Ольги Василівни, викладача циклової комісії автоматизації технологічних процесів та моніторингу навколишнього середовища, був процес організації дистанційного навчання при викладанні технічних дисциплін. На завершення Андрєєва Людмила Анатоліївна, викладач циклової комісії міського електротранспорту, продемонструвала об’ємний матеріал про особливості створення презентацій з дисципліни Основи технічної механіки в умовах дистанційного освітнього процесу.

Присутні з цікавістю слухали виступи колег, активно брали участь в обговоренні, ставили питання. На жаль, не усі викладачі змогли поділитись своїм досвідом викладання з колегами в рамках проведення конференції, але зібраний матеріал буде представлений у збірнику тез.

Дякуємо всім учасникам конференції.