Захист звітів технологічної практики студентів 4 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»

Особливістю навчання в Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського є практична спрямованість підготовки студентів. Обов’язковим навчальним етапом для отримання диплома є проходження практики на підприємстві.

11 лютого 2020 року відбувся захист звітів технологічної практики студентів 4 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Практика була проведена на підприємствах міста Києва, а саме ПрАТ АК «Київводоканал», Державній податковій службі України у м. Києві, ТОВ «МАРКАН ГРУП», ТОВ «ЕВОС ЮА», ТОВ «КОМПЛЕКС «ПРЕДСЛАВИНСЬКИЙ», ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» та інших.

Звітна конференція розпочалася з привітального слова керівників практики Демехіної Ірини Петрівни та Пустовойт Людмили Анатоліївни, які наголосили на важливості виробничої практики як складової освітньо-професійної програми, зазначили, що під час практики студенти вчаться творчо застосовувати науково-теоретичні знання, у них виробляються вміння і навички професійної роботи.

Звіти студентів супроводжувались різноманітними, креативними та сучасними презентаціями, у яких була показана робота, яку вони виконували на виробництві (фото, схеми, моделі, структура тощо).

Майбутні фахівці набули нових вмінь та навичок в ІТ сфері, отримали найяскравіші враження і залишилися цілком задоволеними отриманим під час практики професійним досвідом.