На порозі до професійного самоствердження

Якщо запастися терпінням і проявити старання,

то посіяні насіння знань неодмінно

дадуть добрі сходи.

Навчання корінь гіркий,

та плід солодкий.

Леонардо Да Вінчі

Січень – місяць підсумків навчальних досягнень студентів 4-х курсів Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В.І. Вернадського перед екзаменаційною комісією.

29-30 січня в лабораторії «Електричних машин і автоматизованого електроприводу» студенти відділення «Екології, комп’ютерних систем та автоматизації» захищали свої дипломні проекти. Екзаменаційну комісію очолював головний інженер КП «Київміськсвітло» Гамоля Сергій Іванович, який і сам закінчив наш коледж у 1979 році.

За результатами захисту комісія відмітила високий рівень підготовки фахівців спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-професійною програмою «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд». Більшість робіт було оцінено на найвищий бал. Члени екзаменаційної комісії зазначили актуальність отриманої випускниками професії в сучасному світі. Студент Сатко Роман підтвердив право на отримання диплома з відзнакою.

29 січня студенти відділення «Транспорту, управління та діловодства» спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Організація обслуговування на транспорті» склали Комплексний кваліфікаційний іспит. Екзаменаційну комісію очолювала доцент кафедри менеджменту Київського національного торгівельно-економічного університету, кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник Безус Алла Миколаївна.

Комплексність державних випробувань дозволила оцінити реальні знання, сформованість практичних навичок, якими повинен володіти випускник коледжу. За результатами навчання та оцінкою Державного кваліфікаційного іспиту дипломи з відзнакою отримали 5 студентів, а саме: Акименко Анастасія, Видиборець Олександра, Похтель Дарія, Сірик Ірина, Ткачев Роман.

Викладачі циклових комісій «Електротехнічного обладнання будівель і споруд» та «Економіко-управлінських та соціальних дисциплін» бажають молодим спеціалістам обрати правильний життєвий шлях та досягти в майбутньому професійних успіхів! Вітаємо випускників з успішною підсумковою державною атестацією та бажаємо успіхів у подальшому навчанні!