Do you speak English?

Ось і закінчується 2019 рік, рік який приніс нам чергові випробування, досягнення і перемоги. Час підбивати підсумки і робити висновки, щоб у новому році ми визначили нові цілі і доклали максимум зусиль для їх здійснення, враховуючи всі наші попередні помилки і зауваження.

Так і студенти Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського наприкінці року вирішили перевірити свої знання та рівень підготовки з англійської мови, прийнявши активну участь у двох всеукраїнських конкурсах — IV Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови «На Урок» та Всеукраїнський конкурс з англійської мови «GREENWICH PRO» для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.

В листопаді 2019 року організаційний комітет IV Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови «На Урок» визначив переможців нашого навчального закладу та нагородив сертифікатами студентів, які прийняли участь в олімпіаді та дипломами — студентів які зайняли І, ІІ та ІІІ місця.

В період з 09.12.2019 по 13.12.2019 наші юнаки та дівчата змагалися у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «GREENWICH PRO» для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. Наразі їх роботи проходять перевірку і результати будуть відомі лише навесні 2020 року. Про нагородження переможців у цьому змаганні ми зробимо публікацію відразу після того, як отримаємо інформацію від оргкомітету конкурсу.

В новому, 2020 році, студентів також очікують багато англомовних конкурсів та олімпіад, а ми побажаємо їм терпіння, наснаги, натхнення та високих знань для гарних результатів та перемоги! Ми вдячні вам, наші любі шанувальники англійської мови, за вашу активність, старанність в цьому предметі та участь у цих змаганнях.