До зустрічі Нового року щура готові!

Зовсім трішечки залишилось до закінчення 2019 року, символом якого за японським гороскопом стало порося. Наступний, 2020 рік, рік наших нових надій та очікувань, рік наших майбутніх досягнень та прагнень, наближається, і його символом, за тим же гороскопом, має бути щур. В Японії щур вважається мудрою твариною, тому сподіваємося, що 2020 рік стане щедрим на мудрі рішення та події. А щоб гарно і щиро привітати майбутній рік, ми стали готуватися заздалегідь.

20.12.2019 у Київському коледжі міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадскьго викладачі Горащенко І. І. та Сафіна О. В. організували надзвичайно цікавий та захоплюючий захід — виховну годину та тему «Символ 2020 року». Чим же таким незвичайним захопили організатори студентів груп М-31, Ек-31, Ек-41 та присутніх на заході викладачів коледжу? Під час виховної години всі дружньо та активно виготовляли з підручних матеріалів самий символ майбутнього року – білого металевого щура! Що з цього вийшло? Вийшло багато неймовірно гарненьких звіряток — справжніх шедеврів! Ви можете в цьому впевнитися, поглянувши на фото нашого заходу. А ще вийшло створити новорічний чарівний настрій і щирі посмішки на обличчях всіх присутніх на виховній годині.

Тож, сподіваємося, що після такого рукоділля і гарного настрою, з яким так старанно працювали наші майстри, рік щура радісно поспішає до нас з щедрими подарунками!