Безпека — понад усе!

Кожен з нас займається своїми справами: вчиться, працює, виховує… Ми знаємо про свої компетенції, обв`язки, права. Але існує ще один важливий, якщо не найважливіший, напрямок в житті кожного з нас — це безпека нашої життєдіяльності. І наша компетенція в цьому питанні повинна бути не меншою, чим в інших наших щоденних справах.

Саме тому 17.12.2019 у Київському коледжі міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського за підтримкою викладача Горащенко І. І. у групі М-31 відбулася студентська конференція на тему «Створення безпечних умов праці заради життя та здоров`я». На конференції було розглянуто правила охорони праці, практична реалізація яких сприяє покращенню умов роботи, запобігає травматизму та аваріям. Особливу увагу приділили протипожежній безпеці — організацію та забезпечення протипожежних заходів. Крім того студенти з викладачем обговорили саме навчання правилам безпеки, наслідки травматизму, забруднення повітря, мікроклімат та вентиляцію виробничих приміщень, негативний вплив шуму та вібрація на здоров`я людини, іонізуюче випромінювання та виробниче освітлення.

Кожна людина повинна усвідомлювати важливість виконання правил безпеки життєдіяльності, а одна з найголовніших задач держави — це забезпечення охорони життя та здоров`я своїх громадян та створення для них відповідних умов праці.