Благодійний турнір із боулінгу

1 грудня відбувся VIII благодійний турнір із боулінгу «Клуб відкритих сердець-2019» благодійної організації "Даун Синдром". Волонтерський сектор студентської ради коледжу та студенти Грон Владислава,Шомко Милана,Іноземцева Даша,Бекреньов Іван,Яворський Аким,Туранський Даніїл долучилися до заходу. Протягом дня вони допомагали дітям, розважали їх на локаціях та намагалися подарувати незабутні емоції.

«Було приємно, що ми змогли зібрати необхідну кількість людей для допомоги на акції, яким я дуже вдячний, вдячний і організації YMCA, яка дала нам шанс спробувати себе в цьому напрямку, і організаторам», - своїми враженнями поділився Олексій М.Кадим, голова волонтерського сектору.

Отож так просто робити добрі справи! Долучайтесь і ви до благодійних заходів та відчуйте тепло, що сповнює серце після цього!