ПЕРШІСТЬ МІСТА КИЄВА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД ЮНАКІВ І ДІВЧАТ ТЕХНІКУМІВ, КОЛЕДЖІВ

04 грудня у Київському коледжі зв’язку відбулись змагання на Першість міста Києва з настільного тенісу серед студентських команд юнаків і дівчат технікумів, коледжів.

В змаганнях взяли участь 18 команд, які представляли заклади вищої освіти міста Києва І-ІІ рівнів акредитації. Кожна команда складалася з трьох основних гравців та одного запасного.
До когорти найкращих пробилися 4 команди: Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА, Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В.І. Вернадського, Київського медичного коледжу
№ 3 і Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Команди призери Першості міста Києва з настільного тенісу серед студентських команд юнаків і дівчат технікумів, коледжів розташувалися таким чином:

1. Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА;

2. Київський коледж міського господарства ТНУ ім. В.І. Вернадського;

3. Київський медичний коледж № 3.Команди переможців і призери змагань та їх тренери-викладачі були нагороджені Дипломами відповідних ступенів Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань та бажаємо перемог у майбутньому. Висловлюємо слова вдячності керівництву Київського коледжу зв’язку за надану можливість у проведенні, а також чудову організацію змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.