І знову цікава практика!

Неодноразово згадувалось про те, що теорія без практики — ніщо. Практична частина навчання дає змогу майбутнім спеціалістам більш глибоко усвідомити значення своєї професії і зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатися далі.

Саме тому, для вдосконалення своїх знань та перейняття практичного досвіду, 11 листопада 2019 року студенти групи М-31, спеціальності 151, та групи Ек-31, спеціальності 183 Київського коледжу міського господарства Таврійського університету ім. В. І. Вернадського разом із своїми викладачами Сафіною Ольгою Василівною та Горащенко Іриною Іванівною відвідали Національний університет харчових технологій, де мали можливість побачити технології, які використовуються в харчовій промисловості та управління цими технологіями. Також, під час візиту, професор Іващук В’ячеслав Віталійович продемонстрував лабораторне обладнання, на якому студенти могли виконувати лабораторні та практичні роботи з фахових дисциплін.

Як завжди, практичне зайняття було захоплюючим і вражаючим для студентів. Ми щиро дякуємо В’ячеславу Віталійовичу за незабутній і цікавий досвід , який отримала наша молодь під час практичної частини нашої екскурсії. І сподіваємося, що ще неодноразово ми з нашими студентами будемо гостями в Національному університеті харчових технологій.