День коледжу

Яка ж щедра в цьому році осінь — і на гарну погоду, і на цікаві події, і на свята! А їх у нас уже було чимало! Та 07 листопада 2019 року до нашого вищого навчального заходу завітало ще одне свято − День коледжу. У рамках святкування 73 років з дня народження Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбувся і традиційний конкурс − «Візитка» (презентація першокурсників).

Щороку у День народження коледжу ми збираємося дружньою родиною співробітників і студентів, щоб пригадати, а новим членам родини розповісти, славетну історію Київського коледжу міського господарства і тих талановитих людей, які навчались чи працювали (працюють) у нас. З вітальним словом до присутніх звернулась директор коледжу Маргарита Іванівна Романова, яка завершила свій виступ традиційним врученням студентам-першокурсникам краваток з символікою нашого коледжу.

На святкуванні відбувся справжній батл між студентами та викладачами: музичні таланти презентували викладачі спецдисциплін Катерина Дмитрівна Бобик, Ольга Василівна Сафіна та студентки Маша Баранова і Ксенія Лещук; танцювальні − психолог Лілія Вікторівна Лісовська та студентка Км-11 Олена Бібік; поетичні здібності – викладач математики Аліна Миколаївна Маркова; художні – викладач іноземної мови Наталія Дмитрівна Обручнікова, а студент групи МЕТ-11 Олексій М.Кадим влаштував показове шоу дриблінгу. Цей батл був справді захоплюючим та веселим! А яким майстерним був батл між ведучими свята – молодими викладачами Єлизаветою Ігорівною Зайчук і Романом Геннадійовичем Чуприною та студентами Людмилою Ковальовою і Сергієм Поліщуком.

Завершальною і вагомою частина нашого свята був конкурс між першокурсниками — «Візитка», за умовами якого кожна група студентів мала продемонструвати згуртованість, креативність, синхронність, ідейність, підбір репертуару та імідж. І студенти гідно впорались із цими завданнями! Це були і яскраві танці, і чудові пісні, і креативні відео- та фотопрезентації на екрані… Стільки цікавих, веселих ідей конкурсанти змогла втілити у своїх виступах, що в залі панував справжній ажіотаж! Членами журі «Візитки» були не лише викладач коледжу Тарнавський Артур Миколайович та студентка ІV курсу, керівник студії танцю «La La Dance» Дарія Похтель, а й випускники коледжу, зокрема: Дар’я Лупеха, випускниця 2018 року (голова студентської ради, стипендіат Президента України, сьогодні – асистент власника компанії SKOTT SMEAT), Анна Ярмоченко – почесний член студентської ради (стипендіат Київського міського голови, краща ведуча коледжу, сьогодні — спеціаліст з реклами та піару компанії «Автоінтернешнл»), Микола Фесканич, випускник 2019 року (активний член студентської ради коледжу, містер коледжу 2018, член правління молодіжної організації YMCAКиєва). Важко було визначити найкращих серед кращих. Але переможця обрано − група Ел-11! Вітаємо вас з перемогою!

Для нагородження переможців та учасників конкурсу на сцену було запрошено голову профкому студентів Олену Анатоліївну Ленченко.

Ми щиро вдячні всім нашим студентам та викладачам за участь у святі і пишаємося, що в нашому коледжі навчаються та працюють такі талановиті, винахідливі, розумні й гарні особистості!

Свято завершилось, але в серцях залишилося те тепло і радість, які ми відчуваємо, перебуваючи у колі друзів і близьких людей. Ми всі такі різні, кожен унікальний і цікавий, але всіх нас об`єднує дружба і наш Київський коледж міського господарства!