English is the key to success

8 і 9 листопада 2019 року в Києві відбувся Форум фахівців англійської мови 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine, організований Київским національним торгівельно-економічним університетом за підтримки Британського видавництва Pearson та Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

Ця подія є щорічною та видатною для всіх фахівців англійської мови. Тому ще саме на цьому заході розглядаються важливі освітні питання Україні, пов`язані з викладанням та вивченням англійської мови. Фахівці англійської мови збираються, щоб поділитися останніми тенденціями, концепціями та даними досліджень, щоб забезпечити українським студентам кращу освіту. А ще — свіжі ідеї та поради і стратегії із практичного досвіду викладачів за кордоном.

Викладачі нашого коледжу були цього року запрошені на цей важливий для професійного розвитку захід. Ілляшенко К. В. та Обручнікова Н. Д. поділились своїми враженнями від відвідування Форума, зазначивши, що, дійсно, було багато цікавих практичних ідей, які були б у нагоді в роботі зі студентами, а ще — цікаві, пізнавальні лекції від представників Pearson, які захопили цілий зал своїм артистизмом і креативністю, workshops з різноманітними та актуальними темами, огляд і можливість придбання корисної та цікавої навчальної літератури від Британського видавництва Pearson, а також — цінне спілкування з колегами.