Дивовижне поєднання лагідної осені з енергетичними технологіями

Коли природа в листопаді несподівано дарує таку теплу і сонячну осінь, це сповнює нас гарним настроєм і ентузіазмом, надихає на гарні справи і прагнення дізнаватися більше для, як особистого, так і професійного розвитку. І тому відвідування спеціалізованих навчально-інформаційних заходів стає не просто запланованим, а й бажаним — це справжній бонус до чудової погоди!

05 листопада 2019 року студенти 3 і 4 курсів, спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" і викладачі Київського коледжу міського господарства Таврійського університету ім. В. І. Вернадського — Бондарчук Інна Михайлівна, Олійник Ірина Миколаївна, Гринчук Ольга Володимирівна та голова ЦК Корнієнко Надія Петрівна відвідали ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку низьковольтної електротехніки та електроніки "ELECTRO INSTAL 2019" у виставковому центрі Києва, що знаходиться на Броварському проспекту, 15.

Актуальна тематика цієї виставки — енергетика в промисловості -2019 (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, передаючих та розподільчих електромереж, систем електропостачання промислових підприємств)

Метою відвідування було отримання інформації та матеріалів від провідних світових компаній про впровадження нової техніки, електричного обладнання та прогресивних технологій — розумна мережа генеруючих, транспортуючих та розподільчих мереж — для курсових та дипломних проектів.

Нам вдалося успішно здійснити наші плани — ми отримали величезну кількість потрібної інформації і, на додаток — масу позитивних вражень і нових знань. А ще — ми зі студентами взяли участь у майстер класі з VR окулярами — спостерігаючи через ці окуляри можна потрапити з висоти польоту на процес проектування та будівництво електростанцій України. Такі новітні технології вразили нас всіх!

Також ми налагоджували комунікації між нашим вищим навчальним закладом і світовими виробниками енергетичних технологій: всесвітньо відоме виробництво Енергосистеми-Луджер попросили наші контакти для переговорів з адміністрацією коледжу щодо виробничих практик та працевлаштування наших студентів.

Ще хотілось би додати про такий цікавий факт, як те, що більшість компаній пропонували різноманітні електронні носії технічної документації, замість паперових. Може варто замислитися над цим?