Як ми святкували Хеллоуїн

Чи замислювалися ви що ж це за свято Хеллоуїн? Що відзначається в цей день і звідки взялися ці ритуали і традиції? Хеллоуїн походить від стародавнього кельтського свята жнив і днів мертвих. Традиція виникла більше 2000 років тому. Стародавні кельти, які жили на території сучасної Великобританії, ділили рік на дві частини — світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (в кінці жовтня), у кельтів починалися галасливі гуляння — Самайн.

Сьогодні в багатьох країнах світу люди будь-якого віку, але, в першу чергу, діти і підлітки, святкують неофіційне свято під назвою Хеллоуїн. До речі, свято стало в Україні настільки популярним, що вечірки на Хеллоуїн влаштовує мало не кожен ресторан в Києві і інших великих містах.

31 жовтня до Київського коледжу міського господарства також завітало це містичне свято і принесло грайливий та веселий настрій до нашого вищого навчального закладу. Прикрашені павутинням з павуками та іншими символами Хеллоуїну приміщення колежу, яскраві та лякаючи костюми студентів, символічні привітання один одного в цей день створили дійсно таємничу та казкову атмосферу у закладі.

Наші невгамовні та креативні студенти під час святкування Хеллоуїну влаштували благодійний ярмарок різноманітних смаколиків. І ми хотіли б відмітити групи Мт-11, КМ-11, Мт-21, які гарно вторгували в цей день! Всі гроші, які було зароблено студентами під час благодійного ярмарку, будуть перераховані на допомогу багатодітній родині, в якій одній дитині, дівчинці, місяць тому поставили страшний діагноз — лейкемія. Брат цієї дівчинки навчається в нашому коледжі.

Дякуємо вам за участь і активність, хлопці та дівчата! А також — за веселощі і чудовий настрій, які ви подарували нам в цей день!