Звітно-виборча студентська конференція

18 жовтня 2019 року відбулася щорічна звітно-виборча студентська конференція, на якій було заслухано звіт Голови студентської ради Поліщука Сергія про роботу ради у 2018-2019 навчальному році, ухвалено Положення про студентське самоврядування у коледжі та обрано новий склад студентської ради. Новообрані члени студентської ради склали присягу.

До заходу долучився Дроздов Валентин, Голова студентської ради коледжу 2018-2019 навчального року, який звернувся з мотиваційною промовою до новообраної студентської ради. Також своїми враженнями від роботи у студентському самоврядуванні поділилась студентка 2 курсу Зубова Ольга.

Вітаємо членів студентської ради 2019-2020 навчального року, бажаємо творчого натхнення та наполегливості!