"Якою би не була багатою сутність людини, щоб стати досконалою, їй необхідно використовувати досвід інших." (М. Нуайме)

Саме для вдосконалення своїх знань та перейняття практичного досвіду професіоналів 07 та 09 жовтня 2019 студенти групи Ел-31 та Ел-41 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» навідалися до об'єкту житлового будинку ТОВ ПРОМКОМПЛЕКС по вул. Йорданська, 2, для проходження виробничих занять. Під час візитів майбутні спеціалісти отримали практичну інформацію за такими професійними темами, як «технічні характеристики ВРП та вимоги електробезпеки при обслуговуванні електричних двигунів пасажирського та вантажного ліфтів житлового будинку» та «об'єднана система диспетчерської системи ліфтових установок».

Практичне заняття організували викладачі нашого коледжу Бондарчук Інна Михайлівна, Олійник Ірина Миколаївна та Голова циклової комісії, викладач Корнієнко Надія Петрівна, за участю головного механіка Ренкаса Павла Петровича і електромеханіків — Петренко Володимира Григоровича та Кравченко Володимира Петровича.

Сподіваємося, незабаром студенти нашого вищого навчального закладу будуть так само охоче та з натхненням ділитися своїм досвідом з майбутніми колегами, які прийдуть до них в якості нових студентів.