Чергова практика для наших студентів

03 жовтня 2019 у студентів нашого вищого навчального закладу, груп Ел-31 та Ел-41, спеціальності «Будівництво
та цивільна інженерія», проводилось чергове практичне заняття на базі виробництва КП КИЇВПАСТРАНС, на тяговій підстанції № 211 по вул. Кутузова, 14. Студенти мали можливість на практиці порівняти технічні характеристики електрообладнання діючих тягових підстанцій нового покоління з такими, що потребують модернізації.
     Практичне заняття, яке організували викладачі нашого коледжу: Бондарчук Інна Михайлівна, Олійник Ірина Миколаївна та Голова циклової комісії, викладач — Корнієнко Надія Петрівна, а також — начальник центрального ремонтно-експлуатаційного району — Новиченко Олександр Антонович, проводилось в рамках тижня циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд.
    Наступне заняття заплановано на 9 жовтня 2019 року на території житлового висотного будинку по вул. Йорданська.
   Отримання такого практичного досвіду після опанування теоретичної частини майбутньої професії по справжньому мотивує наших майбутніх спеціалістів навчатися з зацікавленістю та захопленням!