День працівника освіти у ККМГ ТНУ ім. В. І. Вернадського

Вчитель — це дійсно професія від Бога! Адже той, хто навчає людей, повинен бути не тільки компетентним спеціалістом та мати глибокі знання свого предмету, але й володіти такими якостями, як терпіння, витримка та любов і повага до своїх учнів і своєї роботи. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, величезну енергію, доброту і суворість! Навчати інших — величезна, нелегка, часом виснажлива праця. Але будь-які труднощі в роботі вчителя компенсуються тим неймовірним відчуттям радості, коли усвідомлюєш, що твоя праця є вагомою, твоя праця допомагає іншим, твоя праця приносить гарні результати та виправдовує твої очікування. Мабуть, це і є щастя! А ще, щастя для вчителя — це учнівське захоплення твоїм предметом, учнівська повага та подяка. Саме це мали змогу побачити викладачі нашого вищого навчального закладу під час святкування Дня працівника освіти.

04 жовтня 2019 року в Київському коледжі міського господарства Таврійського університету ім. В. І. Вернадського відбувся урочистий захід для викладачів коледжу, організований нашими креативними студентами під керівництвом Мар'яни Миколаївни Попсуй. Як і завжди, концерт був на висоті! Неймовірні танцюристи продемонстрували надзвичайно яскраві сучасні танці, дивовижні пісні пролунали від талановитих співаків, оригінальну розважальну програму провели веселі та дотепні ведучі. Колектив працівників нашого коледжу був просто у захваті! А скільки добрих, чудових слів привітань та подяки від студентів ми почули в цей незабутній день! Привітання зі святом та найкращі побажання колегам висловила також директор нашого навчального закладу Маргарита Іванівна Романова. Вважаю, що наші любі студенти подарували нам не просто свій чудовий виступ і гарний настрій, а також те саме відчуття щастя та задоволення від своєї праці, яке відчуває справжній вчитель, що може пишатися результатами своєї роботи та своїми учнями.

Щиро дякуємо вам, наші дорогі учні, за свято, за теплоту в душі, за щастя!

І хочемо ще раз привітати наших шановних колег зі святом — Днем Вчителя! Здоров`я, терпіння, наснаги, натхнення та щастя всім нам!