Новий навчальний рік — це класно!

Початок нового навчального року – це нові випробовування, нові турботи та хвилювання, це нові можливості, нові цілі, нові враження, нові відкриття та досягнення, нові успіхи! І як буде проходити для нас цей навчальний рік – залежить тільки від нашого сприйняття та наших очікувань.

Наш великий і дружній колектив професіоналів вже працює на повну. 29 серпня 2019 року у Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського відбулося засідання педагогічної ради, де підвели підсумки роботи нашого колективу за 2018-2019 навчальний рік, роботи приймальної комісії, обговорили питання та плани роботи коледжу на новий навчальний рік і багато інших організаційних та виховних питань. Директор коледжу — Романова Маргарита Іванівна — розповіла про великі плани нашого закладу вищої освіти на найближче майбутнє, про деякі зміни, які очікують педагогічний колектив у зв’язку із прийняттям нового закону «Про фахову передвищу освіту».

З новим начальним роком ВАС!!! Більше позитивного настрою, впевненості в собі, натхнення, наснаги та терпіння нам всім, колеги!