Фестиваль “З музикою в серці”

І знову, 10 квітня 2019 р., Київський коледж зв’язку гостинно відкрив свої двері! На цей раз тут проходило свято музики і краси, фестиваль “З музикою в серці”.

У ньому взяли участь 19 закладів освіти м. Києва. Фестиваль організовано методичним об'эднанням заступників директорів з виховної роботи технікумів та коледжів м. Києва (Голова Примаченко С.О.) та за підтримки Ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.

Яскраві костюми, талановиті виступи, бурхливі емоції і неймовірне відчуття духовного єднання студентів, викладачів, гостей!

Талановита  молодь нашого  коледжу  достойно представила навчальний заклад. Виконували пісню  «Ой сивая зозуленька» акапельно  учасниці  вокальної студії «Dolce Bells» Пінчук Євгенія, Нечухрана Ірина та Баранова Марія. Вразили глядачів своїм танцем «Весняний рок-н-ролл» танцювальна студія «LaLaDance». Музичний твір  на фортепіано  -  кавер на пісню «Promise»  виконала  Баранова  Марія.

Дякуємо керівникам творчих  студій коледжу Шульзі С.С. , Похтель Д.В.  та Попсуй М.М. Бажаємо всім артистам та їх наставникам натхнення, перемог та успішного виступу  у фіналі фестивалю, що  відбудеться у червні 2019 року.