Виховна година «Вода: відома і невідома»

21 березня 2019 року у Київському коледжі міського господарства пройшла відкрита виховна година «Вода: відома і невідома», присвячена Всесвітньому дню води, який відмічають 22 березня. Виховну годину підготували студенти групи КМ-21 під керівництвом Наталії Ярославівни Волгіної.

Метою заходу було розповісти про значення води у життєдіяльності людини, охарактеризувати екологічний стан питних вод та розкрити основні хімічні і фізичні властивості води, а також - виховати бережливе ставлення до водних ресурсів.

До виховної години студенти підготувпли доповіді про воду, як хімічну сполуку, біологічну дію води на організми, фізичні властивості води, а також вплив води на різні сфери людського життя. Також було показано документальні фільми про очисні споруди та про вплив енергетики слів на молекулярну структуру води.

В кінці виховної години було проведено вікторину в якій брали участь не тільки студенти, а й викладачі коледжу.