День відкритих дверей

16 березня 2019 року в Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбувся День відкритих дверей.
      Захід пройшов у новому форматі.

Офіційну частину відкрила директор коледжу, Відмінник освіти України Маргарита Іванівна Романова. У своєму виступі вона розповіла про загальні питання вступу до Коледжу у 2019 році та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, Романова М.І. надала інформацію про коледж і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.
      Представники студентської молоді разом з викладачами коледжу продемонстрували відеоролики про спеціальності коледжу, ознайомили з особливостями вступної кампанії 2019 року, й запросили відвідати майстер-класи з різних спеціальностей і наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.