І знову - профорієнтація...

14.03.19 представникам Київського коледжу міського господарства гостинно відчинила двері Київська школа І-ІІІ ступенів N 98. Заступник директора з навчально-виховної роботи - Заїкіна Світлана Олексіївна люб'язно допомогла нашим викладачам та студентам в організації зустрічі зі школярами.

Представники Київського коледжу міського господарства поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами, розповіли про професії, які можна отримати в нашому коледжі, надали детальну інформацію про вступ і відповіли на питання учнів.

Ми щиро вдячні Київській школі N 98 за гостинне запрошення та заступнику директора з навчально-виховної роботи Заїкіній С.О. за допомогу в проведенні нашої профорієнтації роботи!