Свято зустрічі весни

Весна, як жінка. Жінка, як весна:

Буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптово вибухне, мов злива!..

7 березня 2019 року, напередодні найпрекраснішого та найніжнішого   Міжнародного жіночого дня — свята найчарівнішої та найпрекраснішої половини людства, юне студентство підготувало привітальний святковий концерт для жінок та дівчат коледжу. Основою сценарію стала тема жіночності.

Студентки-читці, учасниці міських художніх конкурсів, у віршах славили жінок. Вокальна студія «Dolce Bells» надихнула сучасними хітами і народними мотивами. А танцюристи студії «La La Dance» показали справжнє шоу весняного рок-н-роллу та чарівність витонченого віденського вальсу.

Свято ніжності, романтики і весни вдалося на славу. І це завдяки не тільки студентам-зіркам нашого коледжу, але й першокурсникам, які не втомлюються дивувати нас своїми талантами.

Щиро вітаємо вас з ВЕСНОЮ!

Нехай у ваших очах завжди сяє радість, в душі панує свято і посмішки прикрашають ваші обличчя!

відеозйомка Попсуй М.М., креативний монтаж Акименко А.В.