Випуск 2019

Роки студентського життя промайнули, як одна мить.

4 лютого 2019 року відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського в актовій залі Київської міської державної адміністрації.

Впевненими кроками випускники дійшли до сьогоднішньої миті, довгоочікуваної, щасливої і хвилюючої водночас.

Відкриваючи урочисте зібрання, виконуючий обов’язки ректора Таврійського Національного університету, доктор філологічних наук, професор Казарін Володимир Павлович наголосив, що в цей особливо радісний і пам’ятний день випускники сповнені оптимізму, мрій, планів на майбутнє. Вони стали дорослими, стали фахівцями. Володимир Павлович щиро побажав їм здійснення всіх мрій, щоб знання, отримані у коледжі, допомогли досягти задуманих цілей, стали запорукою життєвих успіхів!

З теплими словами до батьків та випускників звернулася директор коледжу, викладач вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України Романова Маргарита Іванівна, яка у напутніх словах щасливим випускникам побажала не забувати своїх наставників, бути вдячними батькам за можливість здобути вищу освіту, думками повертатися у рідний коледж, де вам завжди будуть ради!

Дипломи з відзнакою та почесні грамоти студентам-відмінникам вручив в.о. ректора університету Казарін В.П. Цього року ними стали Бородін Олексій, Каран Юрій, Куташев Микола, Мазніченко Костянтин, Марченко Владислав і Середюк Вікторія.

Директор коледжу Романова Маргарита Іванівна та завідувач відділення Авершина Людмила Григорівна вручили дипломи випускникам  спеціальності 5.03060102 «Організація обслуговування на транспорті» (073 «Менеджмент»). Керівник групи Ленченко Олена Анатоліївна теплими словами привітала своїх студентів з випуском.

Заступник начальника ескалаторної служби з безпеки руху КП «Київський метрополітен» Горницький Іван Дем’янович привітав випускників спеціальності 5.06010105 «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд» (192 «Будівництво та цивільна інженерія») та разом з завідувачем відділення Капран Світланою Богданівною вручив дипломи випускникам групи. Зворушливі побажання та вдячність студентам та їх батькам сказала керівник групи Гринчук Ольга Володимирівна.

Присутніх привітали мудрими, професійними і люблячими словами голови циклових комісій Корнієнко Надія Петрівна та Сарнавська Людмила Вікторівна.

З вітальним словом до випускників звернулися директор Навчально-наукового  інституту муніципального управління  та міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, доктор технічних наук, заслужений працівник освіти України Кисельов Володимир Борисович та директор Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування, доктор наук з державного управління, доцент Горник Володимир Гнатович.

Студентська рада коледжу відмітила у своїй промові найактивніших і найобдарованіших випускників коледжу Мазніченка Костянтина і Марченка Владислава та вручила їм пам’ятні подарунки.

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди ‒ батьки випускників. Вони по-особливому зворушливо бажали своїм дітям щасливої долі у вже дорослому житті. Від ім’я батьків до зібрання звернулися Куташев Ігор Вікторович та Чабан Таїсія Володимирівна.

Батькам кращих випускників було вручено Подяки за хороше виховання своїх дітей, адже перемога їхніх дітей – це є наша спільна радість. Завдяки батьківській підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості.

Від випускників 2019 року виступили Балун Василь, Кравченко Назар і Шевченко Олександр, які сказали теплі слова вдячності на адресу адміністрації та педагогічного колективу коледжу. Колишні студенти, а зараз фахівці, говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими людьми завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Коледжу.

Учасники вокальної студії коледжу під керівництвом Ященко Світлани та танцювальної студії «La La Dance» Похтель Дарії привітали випускників коледжу «музичними подарунки» та подарували усім присутнім «букет позитивних вражень».

Дорогі випускники! Будьте впевнені – коледж пам′ятатиме вас таких різних: великих і малих, упертих і лояльних, слухняних і зухвалих. І як світло зірок, дійдуть до вас через роки спогади не про труднощі та невдачі, а про усмішки, настанови та поради викладачів.