27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Щоб вшанувати тих, хто рятував євреїв від Голокосту, в Ізраїлі ввели спеціальне звання "Праведник народів світу". Нині його присвоїли понад  2 619  українцям.

24 січня 2019 року До міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту  у національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулась зустріч з донькою Праведників народів світу  Надією Лазнюк. У заході взяли участь  студенти групи Ел-11 разом із викладачами коледжу Гринчук О.В. та Кучмою О.В. Під час зустрічі  пані Надія  поділилася спогадами про пережите під час нацистської окупації. Студенти також ознайомилися із експонатами виставки «Праведний шлях: українці-рятівники»