Стажування викладачів ККМГ ТНУ ім. В.І. Вернадського у освітній програмі в Чехії (м. Прага)

Демехіна Ірина Петрівна, завідувач навчально-методичним кабінетом, та Шатковська Галина Іванівна, викладач фізики, у період з 29 жовтня 2018 року по 1 листопада 2018 року проходили підвищення кваліфікації (наукове стажування) у Чеському неурядовому об'єднанні наукових, науково-педагогічних працівників і фахівців в галузі освіти і академічної мобільності – EURASS: Євразійського Союзу Академічного і Міжнародного Співробітництва, Чехія (м. Прага) (Eurasijský Svaz Vzdělávacích Aktivit a Mezinárodní Spolupráce). Під час стажування викладачі коледжу ознайомилися з системою освіти у Чеській республіці, інноваційними освітніми методами та технологіями, інноваціями освіти в ІТ-технологіях тощо.

Під час стажування була можливість ознайомитися з роботою Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти CERGE-EI (Center for Economic Research & Graduate Education — Economics Institute) — академічною установою при Карловому університеті і Чеській академії наук, що пропонує програму докторантури у сфері теоретичної та прикладної економіки, де можна отримати ступінь доктора філософії (Ph.D), магістра (МА) та магістра прикладної економіки (MAE), що повністю акредитовані у Сполучених Штатах та Чеській Республіці; у Чеській національній технічній бібліотеці (чеськ. Národní technická knihovna (NTK)) — найбільша у Чехії бібліотека технічної літератури (камбус (студмістечко) Чеського технічного університету); у Чеському агротехнічному університеті в Празі; відвідати Чеський музей Педагогіки (Pedagogick muzeum J.A. Komenskeho) тощо.

Щира вдячність організаторам стажування – Вікторії Шолоховій, голові керуючої ради EURASS, та Світлані Дворкіній, виконавчому директору EURASS– за створення умов, сприяння та можливість наукового стажування в місті Прага Чеської республіки у рамках розширення академічної мобільності та реалізації освітньої програми: «Проблеми та перспективи сучасної європейської освіти: актуальний європейський досвід».