Курс «Сучасні методи освіти дорослих»

Центр освіти дорослих на базі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського запросив викладачів коледжу з 26 жовтня по 17 листопада 2018 року пройти курс «Сучасні методи освіти дорослих». Курс проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти «Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського» в м. Києві» Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Професійний рівень викладачів – одна з найважливіших складових конкурентоспроможності будь-якого закладу вищої освіти.

Навчання проводиться за важливими та актуальними для викладачів коледжу напрямами, такими як фасилітація; тьюторинг та ін.

Програми розрахована на 72 години і охоплюють такі теми:

Число

Прізвище лектора

26.10-27.10

Фасилітація

Капаница Н.

02.11-03.11

Тьюторинг. Психологічні аспекти освіти дорослих

Швець Т., Маслянікова І.

09.11-10.11

SMM маркетинг освітніх послуг

Кобзар Т.

16.11-17.11

Теорія поколінь. Конфліктологія

д.ф.н., Нестерова М.

Щира вдячність організатору курсів – Маргариті Блощинській.

26.10-27.10

02.11-03.11

09.11-10.11

Український педагог і філософ Григорій Сковорода писав: «Сам учись, якщо хочеш навчати інших». Наслідуючи його приклад, викладачі коледжу з зацікавленістю пройшли дводенний курс з Тетяною Кобзар «Залучення клієнтів в освітні програми з допомогою соцмереж». Скільки цікавих ідей і проектів спробували створити. Сподіваємося на продовження нашої співпраці)))