Педагогічні читання на тему: «Сторіччя Таврійського університету через призму особистостей»

З нагоди ювілею Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського 24 жовтня 2018 року викладачами коледжу було організовано й проведено педагогічні читання на тему: «Сторіччя Таврійського університету через призму особистостей».

Історія твориться яскравими особистостями, а не посередностями, історія Таврійського університету цьому яскравий приклад. Ми спробували пізнати її через призму тих особистостей, які формували підвалини університету в нелегку епоху революційних потрясінь та війн. Саме про такий непростий період в історії України і Криму доповіла Людмила Анатоліївна Пустовойт. Історію становлення Таврійського університету розповіла Романова Маргарита Іванівна. Маркова Аліна Миколаївна познайомила із першими ректорами університету. Про визначного математика М. Крилова доповіла Демехіна Ірина Петрівна, а Волгіна Наталія Ярославівна представила когорту яскравих учених-фізиків. Галина Олексіївна Орендарчук познайомила присутніх із філософами університету. На завершення педагогічних читань у доповіді Капран Світлани Богданівни була представлена постать вченого Володимира Івановича Вернадського як великого патріота України.